UOKPL, UDRUENJE ODBOJKAKIH KLUBOVA PRVIH LIGA
LiveAndResultsW
LiveAndResultsM
RezultatiPrveLige

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Prijava korisnika

Raspored utakmica

Superliga za seniorke    X kolo   
Kraguj ↔ NIS Spartak                              četvrtak, 18.12. u 17,00   0:3               
SH "Park"
Vizura Železničar (Lk)                            subota, 20.12. u 19,00   3:0        
SC "Vizura"
Dinamo Crvena Zvezda                           subota, 20.12. u 16,00   1:3              
HS "Strelište"
Radnički Beograd ↔ TENT                         nedelja, 21.12. u 19,00   1:3                 
SD "Radnički"
Kolubara Jedinstvo (SP)                         subota, 20.12. u 20,00   0:3                  
Stara Pazova, Hala sportova
                              
Superliga za seniore    X kolo   
Partizan ↔ Mladi Radnik                            subota, 20.12. u 16,00   3:0            
SC "Vizura"
Inđija ↔ Novi Pazar Junior               TV      četvrtak, 18.12. u 18,00   2:3                
SH Inđija
Đerdap Spartak (Lj)                               četvrtak, 18.12. u 18,00   3:2                
SRC "Jezero"
Vojvodina NS seme ↔ Radnički (Kg)             petak, 19.12. u 18,30   3:0       
SPC "Vojvodina"
Crvena Zvezda ↔ Ribnica                           nedelja, 21.12. u 18,00   3:0   
SC "Šumice"
        
Prva Liga za seniorke    XI kolo
Ekonomac Takovo-Zvezda Helios            nedelja, 21.12. u 16,00   0:3                
HS Kraljevo
Beograd ↔ Radnički (Kg)                            subota, 20.12. u 20,00   3:0          
SH "Žarkovo"
Crnokosa Artos ↔ Futog                           četvrtak, 18.12. u 19,00   3:2       
Tehnička škola
Eaton Srem-Tempo Jedinstvo (Ue)             sreda, 17.12. u 19,00   1:3     
Mitrovačka gimnazija
Valjevo Jagodina                                    nedelja, 21.12. u 17,00   3:0                  
HS "15. septembar"
Klek SrbijašumeMD Zrenjanin                nedelja, 21.12. u 18,00   0:3   
SD "Miloš Grbić" 
    
Prva Liga za seniore    XI kolo
Kosovska Mitrovica Jedinstvo (SP)          nedelja, 21.12. u 17,00   3:1        
SC Leposavić
Novi Sad ↔ Klek Srbijašume                     četvrtak, 18.12. u 15,30   1:3 
SPC "Vojvodina"
Bukovica Putevi VA-014                        četvrtak, 18.12. u 20,00   2:3    
SH "Crnjevo"
Spartak (Su) ↔ Borac                                  petak, 19.12. u 19,00   3:2     
HS "Dudova šuma"     
UžiceŽelezničar (Bg)                             subota, 20.12. u 16,30   1:3         
SD "Veliki park"
Niš VGSK                                             subota, 20.12. u 15,30   3:0 
SC "Čair"    
  
 
02.11. u 16,00
   

Kupovi Evrope

CEV Kup za seniorke - osmina Finala
Lokomotiv BAKU (AZE) ↔ Crvena Zvezda
3:1   (25:22, 25:20, 23:25, 25:23)
      
Kup Izazivača za seniorke - šesnaestina Finala
Jedinstvo STARA PAZOVA ↔ Rote Raben VILISBIBURG (GER) 
3:1   (25:20, 20:25, 25:21, 25:13)     "Zlatni" set   13:15
  
Kup Izazivača za seniore - šesnaestina Finala
Crvena Zvezda ↔ Loimu RAISIO (FIN)  
3:1   (16:25, 25:19, 25:23, 25:17)
  
Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT) ↔ Vojvodina NS seme
1:3   (20:25, 25:21, 20:25, 19:25)
  
Benfica LISBOA (POR) ↔ Partizan
3:1   (17:25, 25:19, 25:14, 25:18)
  
   

Kupovi Evrope

CEV Kup za seniorke - osmina Finala
Crvena Zvezda ↔ Lokomotiv BAKU (AZE) 
0:3   (16:25, 21:25, 12:25)
    
Ukoliko eliminiše Lokomotivu, Crvena Zvezda će u četvrtfinalu Kupa CEV 2015. (14. i 21. januar) igrati protiv pobednika duela Dinamo Krasnodar (RUS) – HPK Hamenlina (FIN).
    
Kup Izazivača za seniorke - šesnaestina Finala
Rote Raben VILSBIBURG (GER) ↔ Jedinstvo STARA PAZOVA
3:0   (25:21, 26:24, 25:22)
        
Ukoliko eliminiše Nemice, Jedinstvo će u osmini finala Kupa Izazivača 2015. (14. i 21. januar) igrati protiv Linamar Bekeščabe iz Mađarske.
   
Po pravilima CEV za pobede od 3:0 i 3:1 dobijaju se 3 boda. U slučaju rezultata 3:2, pobednik dobija 2, a poraženi 1 bod. Ukoliko su posle dve utakmice rivali izjednačeni po broju bodova odmah po završetku druge utakmice igraće se “zlatni set” do 15 poena.
 
   

Liga Šampiona u Beogradu

DenizBank Liga šampiona za seniorke - treće kolo
Vizura BEOGRAD ↔ Nordmecanicca PIACENZA (ITA)
0:3   (15:25, 16:25, 20:25)
   

Milija Mrdak najbolji odbojkaš novembra

Milija Mrdak, korektor Partizana, proglašen je za najboljeg odbojkaša u novembru u Wiener Stadtische Superligi u izboru Kompanije Wiener Stadtische osiguranje, Generalnog sponzora Superlige, Udruženja odbojkaških klubova Prvih Liga i Sportskog Žurnala.
           
mrdak1
   

Sofija Medić najbolja odbojkašica u novembru

Sofija Medić, sreednji bloker NIS Spartaka iz Subotice je u izboru Wiener Stadtische osiguranja, Generelnog sponzora Superlige, Sportskog Žurnala i Udruženja obojkaških klubova Prvih Liga proglašena za najbolju odbojkašicu novembra.
         
sofija_medic_2
   

Utakmice Kupa izazivača

Kup Izazivača za seniore - šesnaestina Finala
Vojvodina NS seme ↔ Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)
3:0 (26:24, 25:21, 25:15)
Revanš meč će se odigrati 16. decembra od 19,00 časova u Austriji.
          
Partizan ↔ Benfica LISBOA (POR)
1:3 (31:29, 16:25, 24:26, 21::25)
Revanš utakmica je na programu 17. decembra od 19,30 časova po našem vremenu u Lisabonu, u Portugaliji.
       
Loumu RAISIO (FIN) ↔ Crvena Zvezda
2:3 (25:16, 26:24, 20:25, 22:25, 11:15)
Revanš meč će se odigrati 16. decembra od 19,00 časova u SC “Šumice” u Beogradu.
      
Po pravilima CEV za pobede od 3:0 i 3:1 dobijaju se 3 boda. U slučaju rezultata 3:2, pobednik dobija 2, a poraženi 1 bod. Ukoliko su posle dve utakmice rivali izjednačeni po broju bodova odmah po završetku druge utakmice igraće se “zlatni set” do 15 poena.
   

Parovi četvrtfinala Kupa Srbije

Katarina Lazović i David Mehić, članovi i kadetske i juniorske reprezentacije Srbije, odredili su parove četvrtfinala Kupa Srbije u obe konkurencije na žrebu održanom u hali 2 „Beogradskog sajma“ na III Međunarodnom sajmu sporta – “Sportska strana Srbije”. U četvrtfinalu 49. Kupa Srbije u konkurenciji odbojkašica igraće: Dinamo – Vizura, Jedinstvo (SP) – Crvena Zvezda, Železničar (Lk) – TENT i Jedinstvo (Ue) – NIS Spartak. U četvrtfinalu 50. Kupa Srbije u konkurenciji odbojkaša sastaće se: Mladi Radnik – Vojvodina NS Seme, Inđija – Partizan, Đerdap – Crvena Zvezda i Spartak (Su) – Radnički (Kg).
Utakmice četvrtfinala Kupa Srbije u obe konkurencije odigraće se 23. (prvi mečevi) i 26. decembra (revanš utakmice). 
         
kup_M_cetvrtfinale
    
kup_stand
   

Još članaka...

Strana 1 od 73

Super Liga PriručniciPrva Liga Priručnici
generalni-sponzor
KUP-SENIORKEKUP-SENIORI

ossrb.gif fivb
  cev.gif bva.gif
uokrl.gif uots.jpg
uoss.gif

Ko je na sajtu

Imamo 30 gostiju na mreži
www.uokpl.rs